Aktualności

Sep 17, 2012
Napisał: maja.s

Kilka nowych i ciekawych pomysłów od pełnych inwencji mam!

Dec 5, 2011
Napisał: kasia.g

W dziale NAPRAWDĘ warto przeczytać czeka na Was recenzja książki Poradnik dla zielonych rodziców autorstwa Reni Jusis i Magdy Targosz. Zajrzyjcie koniecznie!

Jul 21, 2011
Napisał: kasia.g

Artykuł Więź uczuciowa podczas narodzin jest już dostępny w całości na naszej stronie internetowej.

Jun 21, 2011
Napisał: kasia.g

Po raz kolejny gościmy na łamach magazynu Organic. Tym razem z artykułem dotyczącym karmienia piersią. Więcej informacji o letnim numerze.

Mar 18, 2011
Napisał: kasia.g

Mamy przyjemność zaprosić do lektury nr 4 magazynu Organic. Czasopisma współpracującego z naszym portalem. Znajdziecie w nim tekst z serii Narzędzia Bliskości pod tytułem Więź uczuciowa podczas narodzin, autorstwa jednej z naszych redaktorek. To pierwsza część cyklu artykułów mających przybliżać ideę Rodzicielstwa Bliskości.

Mar 17, 2011
Napisał: ania.k

6 marca odbyła się audycja w Polskim Radiu Kraków z naszym udziałem. O rodzicielstwie bliskości opowiadała m.in Maja Śmieja-Ohlaszeny z redakcji naszego portalu. Zapraszamy do odsłuchania audycji!

Feb 19, 2011
Napisał: ania.k

Drodzy Czytelnicy!

Ostatnio wystąpiły drobne utrudnienia w systemie dodawania komentarzy i wpisów do Księgi Gości. Bardzo Was za to przepraszamy. Trudności zostały pokonanie i teraz wszystkie Wasze uwagi powinny się pojawiać na bieżąco (bo zatwierdzeniu przez moderatora).

Feb 19, 2011
Napisał: ania.k

Tym razem coś dla przyszłych Rodziców. Warto zadbać, by te pierwsze chwile były miłym wspomnieniem dla całej rodziny. O narodzinach bez przemocy pisze Iwona Kustra. Zapraszamy do lektury!

Jan 22, 2011
Napisał: kasia.k

W najnowszym wydaniu magazynu Organic ukazał się obszerny artykuł na temat Rodzicielstwa Bliskości i akcji Przytul Mnie, Mamo!

Dec 18, 2010
Napisał: kasia.k

Czy kobiece mleko naprawdę niszczy raka? Odpowiedź znajdziesz tutaj!

Dec 18, 2010
Napisał: kasia.k

Zapraszamy do lektury autorstwa Magdaleny Sendor, instruktorki masażu Shantala.

Nov 2, 2010
Napisał: kasia.k

Na zaproszenie wydawnictwa Mamania i Fundacji Rodzić po Ludzku do Polski przyjeżdża Claude Didierjean-Jouveau, autorka książek z serii Rodzicielstwo Bliskości. W środę 10. listopada spotka się ona z czytelnikami. Podczas spotkania swoją premierę będzie miała najnowsza książka z cyklu - Nosimy nasze dziecko.

Oct 16, 2010
Napisał: kasia.g

Zapraszam do przeczytania krótkiego opisu i obejrzenia fotorelacji z warsztatów Przepis na bliskość zorganizowanych przy współpracy ze Stowarzyszeniem Rodzina Inspiruje!

Oct 14, 2010
Napisał: kasia.g

Rozstrzygnęliśmy konkurs fotograficzny Moje Rodzicielstwo Bliskości! Zapraszamy do poznania zwycięzcy i wyróżnionych oraz do obejrzenia galerii wszystkich nadesłanych prac.

Oct 1, 2010
Napisał: kasia.g

Z tej okazji zapraszamy do wspólnego świętowania na portalu PrzytulMnieMamo.pl Przygotowałyśmy małe podsumowanie i specjalne atrakcje dla wszystkich odwiedzających. Szczególnie zapraszamy do udziału w naszym konkursie fotograficznym.

Sep 30, 2010
Napisał: kasia.k

III Międzynarodowy Tydzień Bliskości 6 – 12 października 2010
Chusty są bezpieczne. Odkryj zalety noszenia!

Sep 30, 2010
Napisał: kasia.g

Zapraszamy do obejrzenia spotu reklamującego obchody Tygodnia Bliskości w Toruniu, podczas którego odbędą się warsztaty organizowane przez nasz portal. Więcej o programie warsztatów

Sep 30, 2010
Napisał: kasia.g

Zapraszamy na obchody Międzynarodowego Tygodnia Bliskości organizowane przez zaprzyjaźniony portal Ekorodzice.pl i Klub Kangura.

Szczegóły znajdziecie na naszej stronie i na stronie organizatorów.

Sep 28, 2010
Napisał: ania.k

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem Tygodnia Bliskości w Łodzi, organizowanym przez Klub Kangura przy współpracy z  Akademią Szczęśliwych Rodziców!

Sep 24, 2010
Napisał: kasia.g

Na stronie pojawiły się także szczegółowe informacje dotyczące warsztatów organizowanych w Warszawie pod hasłem Przewodnik po Rodzicielstwie Bliskości. Zapraszamy na spotkanie!

Sep 24, 2010
Napisał: kasia.g

W zakładce Wydarzenia pojawił sie plakat promujący Tydzień Bliskości w Toruniu oraz informacje dotyczące zapisów na zajecia dotyczące Rodzicielstwa Bliskości. Zapraszamy!

Sep 22, 2010
Napisał: kasia.g

W związku ze zbliżającym się Międzynarodowym Tygodniem Bliskości serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach organizowanych przez reakcję "Przytul mnie, Mamo! Przytul mnie, Tato!". Spotkania odbędą się w Łodzi, Toruniu i Warszawie. Szczegóły.

Sep 15, 2010
Napisał: kasia.g

 Ekorodzice.pl, zaprzyjaźniony serwis internetowy dla rodziców, zaprasza do Krakowa na bezpłatne warsztaty chustowe! Więcej informacji znajdziecie w zakładce Wydarzenia.

Sep 13, 2010
Napisał: kasia.g

 Witamy Lalo, czyli bohatera książki Lalo gra na bębnie. Po raz kolejny Eva Susso i Benjamin Chaud zaskakują nas pokażną dawką humoru, kolorów i dźwięków. Zagrajmy razem z Lalo! Jednocześnie z niecierpliwością wyczekujemy kolejnej części przygód wesołej rodzinki - Babo chce. Recenzja nowej książki Wydawnictwa Zakamarki już niedługo pojawi się na stronie.

Sep 9, 2010
Napisał: maja.s

Czy oddanie dziecka do żłobka oznacza koniec prawdziwej bliskości z dzieckiem?

Przeczytaj w dziale Porady

Aug 31, 2010
Napisał: kasia.g

Czyli Binta wchodzi na pokład ;). Zachęcamy do wspólnego tańca i muzykowania razem z sympatyczną bohaterką i jej rodziną. Recenzja książki "Binta tańczy" dostępna w dziale Dla dzieci

Aug 29, 2010
Napisał: kasia.g

Witamy po wakacyjnej przerwie! Zapraszamy do działu NAPRAWDĘ warto przeczytać. Kolejne dwie pozycje pomocne rodzicom zostały przez nas zrecenzowane.

Jul 13, 2010
Napisał: maja.s

Przeczytaj i poznaj odpowiedź naszej ekspertki.

Jul 9, 2010
Napisał: kasia.g

Zapraszamy do lektury doskonałego artykułu Strzeżcie się dobrych rad Omawia problem tak zwanych treserów dzieci i ich metod wychowawczych, zderzając je z postawami rodziców kierujących się Rodzicielstwem Bliskości

Jul 7, 2010
Napisał: maja.s

Zapraszamy do działu porady, gdzie znajdziecie odpowiedź naszej ekspertki na pytanie dotyczące dziecka, które .

Jun 16, 2010
Napisał: kasia.g

Do naszego grona dołączył autor bloga DobryTata.waw.pl Pierwszy tekst Sławka nosi tytuł Radość z bycia ojcem Odnajdziecie go w dziale Nasze historie

Zapraszamy!

Jun 15, 2010
Napisał: kasia.g

Polecamy poruszającą książkę Katarzyny Kotowskiej Jeż. Recenzję odnajdziecie w dziale Dla dzieci

Jun 13, 2010
Napisał: ania.k

Zapraszamy Was na warsztaty, współorganizowane przez zespół portalu przytulmniemamo.net. Warsztaty odbędą się w Łodzi 27 czerwca w niedzielę. Szczegóły w zakładce Wydarzenia

 

Jun 10, 2010
Napisał: kasia.g

W dziale Dla dzieci pojawiła się kolejna recenzja ciekawej książki. Bajki na dłuższą metę zachwycą zarówno najmłodszych jak i ich opiekunów. Miłej lektury!

Jun 8, 2010
Napisał: kasia.g

Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Mamania w naszej Czytelni pojawił się fragment kultowej książki Jean Liedloff W głębi kontinuum.

Jun 7, 2010
Napisał: kasia.g

Zapraszamy do przeczytania dwóch nowych recenzji w dziale Biblioteka. Dotyczą książek "Kiedy pozwolić? Kiedy zabronić?", "Naucz małe dziecko myśleć i czuć". Miłej lektury!

May 31, 2010
Napisał: kasia.k

Zapraszamy do lektury czerwcowego "Dziecka" oraz specjalnego wydania internetowego magazynu "Organic" - w obu pismach znajdziecie mnóstwo ciekawych informacji, także na temat Rodzicielstwa Bliskości. Zapowiedzi wybranych przez nas tekstów znajdziecie w dziale Przegląd Prasy.

May 20, 2010
Napisał: kasia.g

W dziale Równowaga pojawił się kolejny artykuł. Jesteśmy zespołem to tekst dotyczący współpracy w rodzinie. Serdecznie zapraszamy do lektury i podzielenia się swoimi odczuciami.

May 19, 2010
Napisał: kasia.g

W dziale Dla Dzieci pojawiła się recenzja kolejnej ciekawej pozycji. Tym razem jest to książka autorstwa Marii Molickiej Bajki terapeutyczne

May 15, 2010
Napisał: ania.k

Zapraszamy do odsłuchania kolejnej audycji radiowej z naszym udziałem. Tym razem gościliśmy w Studenckim Radiu Żak.

 

 

May 15, 2010
Napisał: ania.k

Zapraszamy do lektury nowego artykułu w formie fikcyjnego wywiadu. Artykuł Przemoc zabija miłość został opracowany na podstawie książek Alice Miller. Autorka jest znanym na całym świecie psychologiem i terapeutką.

May 14, 2010
Napisał: kasia.g

W dziale dostępna jest kolejna recenzja. Książkę Elżbiety Zubrzyckiej polecamy rodzicom i dzieciom oczekującym nowego członka rodziny.

May 10, 2010
Napisał: kasia.g

Gdzie znajdziecie fragment znakomitej książki Kevina Steede. Dotyczy on ciekawego problemu u dzieci.

May 8, 2010
Napisał: ania.k

W związku z dzisiejszym telefonem jednej z redaktorek portalu do radia TOK FM, pojawiły się na stronie różne komentarze. Ponieważ czytelnicy portalu umieszczali je w różnych miejscach, zebraliśmy wszystkie w Księdze Gości.

May 7, 2010
Napisał: kasia.g

Razem z Wydawnictwem Mamania zapraszamy na premierę nowego wydania polecanej przez nas książki Jean Liedloff: W głębi kontinuum. Premiera odbędzie się już dziś o godzinie 17:00, w warszawskiej Biosferze (Al.Niepodległości 80)!

Apr 28, 2010
Napisał: ania.k

Od dziś rusza !
Znajdziecie tu streszczenia najciekawszych artykułów oraz ciekawostki z prasy polskiej i zagranicznej. Przegląd prasy znajduje się w dziale Warto przeczytać. Miłej lektury!

Apr 28, 2010
Napisał: ania.k

W galerii pojawiły się nowe zdjęcia naszych czytelników. Zapraszamy do oglądania!

Apr 27, 2010
Napisał: kustosz

Zapraszamy do odsłuchania audycji o Rodzicielstwie Bliskości i naszym portalu, która odbyła się w Programie III Polskiego Radia.

Apr 26, 2010
Napisał: kasia.g

Zapraszamy wszystkich słuchających Trójkowej audycji do podczytywania nowego artykułu z działu "Noszenie i przytulanie". Tym razem zajęliśmy się dotyczących Rodzicielstwa Bliskości!

Apr 25, 2010
Napisał: kasia.g

Zapraszamy do wysłuchania dwugodzinnej audycji o Rodzicielstwie Bliskości i naszym portalu. Dzięki uprzejmości pani Grażyny Dobroń podczas programu "Dobronocka" na antenie zagoszczą nasi reprezentanci: Anna, Michał i Jaś Kustosikowie i Karolina, Konrad i Zosia Wereszczyńscy. Audycję usłyszycie na antenie radiowej Trójki w poniedziałek 26 kwietnia, potrwa od godziny 0:00 do 2:00.

Apr 22, 2010
Napisał: ania.k

Zapraszamy do wysłuchania krótkiej audycji o Rodzicielstwie Bliskości i naszym portalu w ramach cyklu "Instrukcja Obsługi Człowieka" Grażyny Dobroń. Audycję usłyszycie na antenie radiowej Trójki w czwartek 22 kwietnia o godzinie 10:45 w programie "Tu Baron".

Apr 22, 2010
Napisał: ania.k

W dziale Pobierz znajdziecie gotową do druku ulotkę z informacją o naszym portalu. Zachęcamy do radosnego kolportażu :)

Apr 21, 2010
Napisał: kasia.g

Zapraszamy do przeczytania pierwszej recenzji otwierającej nowy dział . Dzisiaj mówimy o Całuskach i buziaczkach znakomitej książce duetu: Agnieszka Frączek, Selma Mandine.

Apr 17, 2010
Napisał: kasia.g

Każdą mamę, która boryka się z problemem powrotu do pracy, zapraszamy do przeczytania tekstu Nie takie diabeł straszny... Czyli mama wraca do pracy.

Apr 16, 2010
Napisał: ania.k

Jeżeli chcecie się dowiedzieć, . Koniecznie zajrzyjcie do czytelni!

Apr 15, 2010
Napisał: kasia.g

W dziale dostępny jest fragment podręcznika autorstwa Helen Bee i Denise Boyd, który dotyczy sympatycznego tematu .

Apr 14, 2010
Napisał: ania.k

W dziale "Noszenie i Przytulanie" znajdziecie kolejny ciekawy artykuł. Tym razem dla przyszłych mam i przyszłych tatusiów - Bliskość przed narodzeniem - o komunikacji prenatalnej. Zapraszamy!

Apr 13, 2010
Napisał: kasia.g

Zapraszamy do przeczytania kolejnej recenzji w dziale i sięgnięcia po polecaną przez nas pozycję.

Apr 11, 2010
Napisał: kasia.g

W dziale pojawiła się kolejna recenzja książki dotyczącej problemów współczesnych rodziców.

Apr 9, 2010
Napisał: kasia.g

Zapraszamy do , gdzie czeka na Was recenzja kolejnej pozycji przydatnej w wychowaniu dzieci.

Apr 7, 2010
Napisał: ania.k

W nowym artykule dowiecie się jakie są naukowe podstawy Rodzicielstwa Bliskości.

Apr 2, 2010
Napisał: ania.k

Zgodnie z Waszymi sugestiami dodaliśmy dział . Zapraszamy do dzielenia się Waszym doświadczeniem Rodzicielstwa Bliskości.

Apr 1, 2010
Napisał: ania.k

Witamy na stronie akcji "Przytul mnie, Tato! Przytul mnie, Mamo!"

Zapraszamy do lektury. Czekamy też na Wasze uwagi i opinie w Księdze Gości.

Redakcja