Warto przeczytać

 

Biblioteka

Nasza biblioteka to najlepsze podręczniki o wychowaniu, zgodne z duchem Rodzicielstwa Bliskości. To spis lubianych i polecanych przez nas książek dla przyszłych i młodych rodziców. Dla tych, którzy potrzebują solidnego merytorycznego wsparcia w wychowaniu. Nie znajdziesz tu popularnych poradników, uczących dziecko zachowań wbrew jego potrzebom. W naszym spisie jest za to wiele pozycji, zawierających rzetelną, popartą badaniami naukowymi wiedzę.

 

Czytelnia

Najciekawsze artykuły oraz fragmenty polecanych przez nas książek, związanych z Rodzicielstwem Bliskości. Ułatwią Wam wybór najlepszej dla Was pozycji. Miłej lektury!

 

Dla dzieci

W tym dziale polecamy i recenzujemy książki adresowane do najmłodszych, będące jednocześnie ważną pomocą wychowawczą dla rodziców. Są to pozycje ułatwiające przeprowadzanie trudnych rozmów z dzieckiem: mówiące o emocjach i ich wyrażaniu, o zagrożeniach i radzeniu sobie z nimi. Znajdziecie tu także książki dotyczące bliskości, których  wspólne czytanie stwarza okazję do przytuleń, całusów, czułości.

 

Przegląd prasy

Tutaj znajdziecie najnowsze doniesienia prasowe o odkryciach związanych z ciążą, macierzyństwem i ojcostwem oraz wychowaniem w duchu Rodzicielstwa Bliskości.